ACİL DURUMLAR İÇİN 24 ŞAHANE İPUCU


5 DAKİKADA HALLET63.177 x viewsPublished on 16 April 2019

Description Of Download Acİl Durumlar İÇİn 24 Şahane İpucu Video Full HdHERKESİN BİLMESİ GEREKEN HAYATTA KALMA TÜYOLARI

İster metropolde ister şehir dışında kırsal kesimde yaşayın, acil durumlarda hayatta kalma hakkında bilmeniz gereken temel beceriler ve teknikler vardır. Bu videoyu izledikten sonra, baş ağrısını nasıl tedavi edeceğinizi, acil durumlar için yüz maskesi yapımını, parmağınıza batan kıymığı nasıl çıkacağınızı ve bunlara benzer hepimizin bilmesi gereken pek çok faydalı bilgiyi öğreneceksiniz.

Ofis ortamında çalışıyorsanız ve iş arkadaşlarınızdan bir çoğu grip olmuşsa bu durumda, hasta olmamak için maskeyle dolaşmanız gerekir. Maskeyi satın almak yerine bunu evde kendiniz yapabilirsiniz. Bir adet kağıt peçete ve birkaç tane paket lastiği bulun, maskeyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için videomuzu izleyin! Karnınız çok aç ama noodle makarna için bir kaseniz yoksa üzülmeyin. Kağıt tabak ve plastik çatalla noodle kasesi yapımını öğrenin. Dışarıda yağmur yağıyorsa çöp poşetini yağmurluğa dönüştürmeyi öğrenin. Bir diğer şahane fikir ise kartondan ev terliği yapımı. Ayrıca, plastik poşet ve havluyla acil durumlar için bebek bezi de yapılabilir. Bu şahane pratik fikrin yapılışını görmek için videomuzu izleyin!

Ağrıyı azaltma, morluklardan çabucak kurtulma, basit yanık ve kesiklerin tedavisi hakkında tüyolarımıza da bakmadan geçmeyin! Parmağınıza batan kıymığı saniyeler içinde çıkarın. Bunun için yanan bir kibriti cam bir bardağın içinde bir süre tutup daha sonra bu bardağı kıymık olan kısmın üzerine kapatın. Eğer migrenden mustaripseniz bu sorundan ilaç kullanmadan kurtulabilirsiniz. Bir kaseye su döküp içine birkaç adet buz küpü atın. Daha sonra ellerinizi birkaç dakika bu suyun içinde bekletin. Sivrisinek ısırıklarını tedavi etmek için muz kabuğu kullanın. Diş ağrıları için çok işe yarayan şu tarifi deneyin. Karanfille zeytinyağını karıştırıp ağrıyan dişinize uygulayın.

Morlukları, haşlanmış yumurtayla çok kısa sürede tedavi edin. Ayrıca, basit kesikleri yumutayla nasıl tedavi edeceğinizi öğrenmek için de videomuzu izleyin.


ZAMAN BİLGİLERİ:

00:42 Migren için hızlı tedavi yöntemi

01:38 Kıymık nasıl çıkarılır

03:23 Morluklar için haşlanmış yumurta

05:55 Kendin yap yüz maskesi

07:17 Kendin yap yağmurluk


-----------------------------------------------------------

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/